Bir önceki sayfaya geri dönmek için buraya tıklayın! Sayfayı yazdırmak için tıklayın!
 
 
TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ - İLETİŞİM - ÜYELİK FORMU
 

Derneğinize Nasıl Üye Olurum?
Derneğin tüzüğünü okuduktan sonra aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. Üyelik aidatı olan 25 TL'yi (Yıllık) kredi kartınızı kullanarak güvenli PayPal sistemiyle ödemek için aşağıdaki aidat öde butonunu kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz üyelik onayınız tarafınıza bildirildikten sonra iki fotoğrafınızla birlikte başvurunuzu tamamlamak ve formunuzu imzalamak için derneğimize geldiğinizde de makbuz karşılığında peşin olarak yıllık üyelik aidatını ödeyebilirsiniz.

Derneğinize Üyeyim Yıllık Aidatımı Nasıl Öderim? Eski üyelerimizde yıllık 25 TL olan aidatlarını, aşağıdaki aidat öde butonu kullanıldığında, açılan sayfadan kredi kartlarını kullanarak güvenli PayPal sistemiyle ödeyebilirler.

Derneğinize Neden Üye Olmalıyım?

Derneğimizden Tüketicilere Çağrı

Ey vatandaş, ey tüketici! Sen de biliyorsun ki, bu ülkenin ekonomik çarkı senin ürettiklerinle, senin hizmetlerinle, senin çalışmalarınla, senin vergilerinle dönüyor ... Ancak bu ekonomik çark senin ürettiklerini adeta gasp ederek birilerini sürekli olarak nemalandırıyor, senin alın terinin, hizmetlerinin karşılığı ise yoksulluk, geçim sıkıntısı, işsizlik oluyor. Bu haksızlığı gizlemek için arada bir evine gönderdikleri iki kilo bulgura, bir paket yağa, birkaç teneke kömüre aldanma!.. Onlar zaten senin! DEVAMI İÇİN...